lina bawelniana

lina bawelniana Glenda dobra od Czarnoksiężnik z krainy Oz był piękny, otoczony światłem, podczas gdy zła Zła Czarownica z Zachodu ubrany na czarno i był brzydki jak dobrze, grzech. Są wizualne dla dzieci, aby być w stanie odróżnić dobra od zła w tych filmach. Niestety, koncepcja ta przenosi się do prawdziwego życia, gdzie prawdziwi złoczyńcy rzadko nosić czarny kapelusz lub biegać patrząc stereotypowo zła. Stawia to nasze dzieci na niebezpieczeństwo. Często jest to światło, "dość", który ukrywa się potwór. Ale to już inny temat do zbadania w innym czasie.

Więc znowu, skąd ten stereotyp zacząć? Może to wynikać z czasów, kiedy nie było elektryczności, żadnych ulicznych, aby rozjaśnić nocy, nic innego jak ognisko do zaoferowania komfort? Wyobrażam sobie, jest to przypadek. Nie tak dawno temu, w nocy - ciemno - przeprowadziła nas w strachu. Rzeczy wydarzyło się w nocy. Kiedy mieszkaliśmy w jaskiniach, zwierzęta przyjdzie w nocy i przeciągnij go na członków naszej rodziny. Nikt nie odważy się w ciemnościach ze strachu przed nieznanym chwytając nas i jedzenie nas przy życiu. Inne rzeczy wydarzyło się w nocy też. Ludzie mogą się zgubić, spaść do wąwozu, albo - broń Boże - skrótową palcach szukając gdzieś siku! Ciemność nie był przyjacielem naszych dziennych przodków.

Później, kiedy mieliśmy światło świec, aby rozjaśnić noc, nie było jeszcze ciemność poza obawiać. Folklor miał potwory, które pojawiły się tylko w nocy; wampiry, wilkołaki (którzy wymagają pełni księżyca, aby zmienić), inkuby i czarownice. Rzeczywistość, także miał swój udział w niebezpiecznych stworzeń nocnych: Koty miał oczy, które błyszczały i były doskonałe myśliwych (a jak każdy wie, przyjaciół czarownic); nietoperze wyszedł tylko w nocy, a n iektóre ssać krew naszego inwentarza; i co o tych mrożących krew w żyłach wycie w nocy wilki przekazane przez las?

Artykuł dzięki: https://www.witaminyswanson.pl/swanson-biotyna-2500mcg-60tab