lina gimnastyczna

lina gimnastyczna Teraz niektórzy ludzie powiedzieliby, że wyszukiwarki nie sprawdzić strony się do tego poziomu. Rzeczywiście, kiedy zapytał pracowników dla jednego konkretnego sprawdzania zawartości (Dupecop) na temat sposobu, w jaki ich program sprawdzony przez duplikaty oni powiedzieli:

"DupeCop porównuje zarówno pojedynczych słów i fraz 3-Word.zapraszamy na naszą stronę internetową Ignoruje również wszystkie znaki interpunkcyjne i skany całej zdaniach"

Nie było więc zaskoczeniem, że gdy sprawdziłem kilka artykułów z ich systemu przypuszczenie jest tak dobry jak mój.

W ciągu ostatnich kilku lat mam napisane i opublikowane dosłownie setki artykułów i uważnie obserwując rezultaty w zakresie powielania treści Kary, o ile jest to możliwe dla każdego z nas, aby to zrobić. Na podstawie własnego doświadczenia uważam, że filtrowanie nie jest prowadzona w dół do poziomu krótkich fraz, ale prawdopodobnie zatrzyma się na poziomie zdania. W związku z tym, tak długo, jak się zmieniają swoje artykuły do ??poziomu zdanie, nie powinieneś mieć problemu unikając filtry zawartości. Rzeczywiście, nawet jeśli jeden lub dwa z twoich zdań są duplikowane powinieneś być w porządku.

Artykuł dzięki: