lina cumownicza

I co jest bardziej znane niż nasze wewnętrzne samych, naszych tajnych istoty?http://jakubisiak.pl/nagrobki-warszawa/ Może ciemność naprawdę boją się ciemności wewnątrz siebie. Nasze tajne demony żyją głęboko w ciemności nazywamy nasze mózgi. Nie możemy je zobaczyć; jest zbyt ciemne, ale wiemy, że tam jesteś. Co jakiś czas, a potem dokonać ich obecność. Jak Dexter powiedziałbym, są nasi Ciemne pasażerów.

Wszyscy znaleźliśmy się zepchnięci na granicy w jednym czasie lub innego w życiu. Niektórzy z nas przystawki, pozwól, że ciemna Pasażera luźne, a nasze życie na zawsze zniszczony. Większość czasu zdołamy kontrolować demona wewnątrz, utrzymać go czai się w ciemności naszych umysłów, schowany cały i zdrowy. Po prostu przypomniał, że on tam jest, choć i tak bardzo silny, przeraża nas.

Który przynosi nam pełne koło: To, moim zdaniem, to dlaczego w piątek po Święcie Dziękczynienia jest nazywany "Black Friday". Jest to dzień, że kiedy spadł do centrum handlowego lub Super Center, wszyscy pozwalają naszym Ciemne Pasażerowie wyjść i grać; oraz, że rzeczywiście jest bardzo przerażająca perspektywa .

Gdy nie działa na moim biznesie, lubię spędzać czasu na pisanie.

Artykuł dzięki: