linaadrena gliwice

linaadrena gliwice

Co możesz powiedzieć

Co można powiedzieć, kiedy matka twojego najlepszego przyjaciela zmarł nagle i niespodziewanie, a twój przyjaciel jest w telefonie opisującego wam moment, kiedy znalazła jej matka leżącego na podłodze w kuchni, poszarzałą twarzą i nie oddycha?http://pirox.pl Słuchasz w szoku, wiedząc, że za chwilę będzie ona oczekiwać, aby odpowiedzieć i wszystko, co można myśleć o to "co powiesz w takiej chwili?"

sesja ciążowa kraków

Jest to jedna z najstraszniejszych chwil życia - aż tam wstawanie przed pomieszczeniu pełnym ludzi mówić - i jakoś nasze mózgi zamknięty, nasze usta się suche jak na Saharze, a my nagle poczuć się jak 2-te równiarka, który musi zapoznać się z naprawdę głupi wiersz napisany o nauczyciela przed nią i całej klasy.

Więc co można powiedzieć w takiej chwili? Masz do czynienia z przyjacielem, który poniósł stratę niewypowiedzianej i uważasz, że wymaga to Ci powiem. Mimo, że jest to jeden z najtrudniejszych czasach nic mówić, uważamy, że żałobie nadal chcą, oczekują i potrzebują nam powiedzieć coś pocieszającego, sensowne i głębokie. Dziewięć razy na dziesięć zawiedziemy. Czemu? Ponieważ ludzie po prostu nie wiedzą, jak rozmawiać o śmierci.

linaadrena gliwice

Nigdy nie zostały tam

Głównie dlatego, że, nie oszukujmy się, nigdy nie było. Nikt z nas rzeczywiście umarł, więc jak ktoś wie, co to jest. Nie wiedząc, co to znaczy, że nie mamy żadnego doświadczenia, aby poinformować nas, staramy się mówić inteligentnie do tego, kto stracił kogoś bliskiego. Ale chwileczkę !! Nie musimy wiedzieć, jak to jest umrzeć - mamy tylko wiedzieć, co to znaczy cierpieć straty. Jeśli nie ponieśli straty bliskiej osoby, to będziesz na lekkim niekorzyść, ale wszyscy doświadczyli utraty pewnego rodzaju.

Pomyśl o swoim życiu i pomyśleć o tym, co zostało utracone (nie mówimy o kluczyki do samochodu lub okularów), takie rzeczy jak:

Artykuł dzięki: http://www.prefabetkurzetnik.pl/index.php/elementy-konstrukcyjne-hal-przemyslowych.html